,
Vaše starosti
na naši hlavu
Více
Miluji úklid,
když se na něj
dívám
Více
Chci kompletní
služby
Více

Novinky

Nově spolupracujeme s Praha Premier Suite21.01.2020

Luxusní apartmány přímo na Masarykově nábřeží nabízejí úžasný výhled na řeku a město. Během chvilky se dostanete například k Národnímu divadlu nebo na Staroměstské náměstí. Apartmány mají prvotřídní vybavení jako satelitní TV s plochou obrazovkou, kuchyň s veškerými spotřebiči i nádobím. V apartmánech se budete cítit velmi příjemně. V okolí objevíte spoustu restaurací a je zde mnoho možností i k poznávání historie města Prahy.

 

Od července spolupracujeme s Corinthia hotel Prague04.07.2019

Luxusní hotel Corinthia na Praze 4 nabízí panoramatické výhledy na město. Za několik minut se dostanete do centra Prahy. Odpočinout si můžete v pokojích Superior o ploše 23m², u bazénu v 26. patře s krásným výhledem na Prahu nebo v jedné ze čtyř restaurací. Každá z nich nabízí speciality z jiné části světa. Hotel dále nabízí 24 zasedacích sálů s kapacitou až 1500 delegátů. Konferenční centra vybavená nejmodernějším audio, prezentačním a konferenčním vybavením a mnoho dalšího.

 

Nově spolupracujeme s hotelem Hilton Prague03.05.2019

Od května jsme začali spolupracovat s moderním hotelem Hilton, který leží na pravém břehu řeky Vltavy. Hotel nabízí 791 pokojů, kongresový sál pro 1500 osob, elegantní sál Hilton Grand Ballroom pro 650 osob a dále je k dispozici 33 multifunkčních konferenčních salónků a zasedacích místností. Pro příjemnější pobyt hotel ještě nabízí 3 restaurace, 2 bary a střešní bar Cloud 9 Sky Bar s úžasným výhledem na Prahu.

 

Od května jsme začali spolupracovat s hotelem Hilton Prague Old Town02.05.2019

Ve Starém městě pražském najdete krásný hotel Hilton Prague Old Town, který v sobě propojuje art deco styl s moderním designem. V hotelu najdete 300 elegantně zařízených pokojů, restauraci, klubovou místnost Executive Lounge a na patře Executive Floor mohou hosté využít různé výhody privátní registraci a odhlášení, bezplatný bar ve večerních hodinách, nápoje, občerstvení a mnoho dalšího.

 

Rekonstrukce prodejen Relay09.10.2017

Pro významnou mezinárodní společnost Lagardere, se kterou spolupracujeme již několik let, jsme kompletně rekonstruovali v Praze od letošního srpna do konce září 13 maloobchodních prodejen Relay. Firma Lagardere působí ve více než 30 zemích čtyř kontinentů a patří ke světové špičce ve službách zákazníkům v síti MHD, na nádražích a letištích.

 

Nový hotel v našem portfoliu10.08.2017

Od 1.srpna 2017 uklízíme luxusní hotel Ambassador Zlatá husa na Václavském náměstí v Praze. Secesní hotel má kapacitu 162 pokojů. Dále je v něm velkolepý kongresový sál a další zařízení pro konání kongresů, banketů a jiných společenských akcí až pro 1500 osob.

 
strana: 1 2 3 4 »»
Četl jsem a souhlasím
Webová stránka využívá cookies za účelem správné funkce webu a statistik návštěvnosti, které nám pomáhají zlepšovat naše služby. Více informací ZDE