,
Vaše starosti
na naši hlavu
Více
Miluji úklid,
když se na něj
dívám
Více
Chci kompletní
služby
Více

Novinky

Nově jsme zahájili spolupráci s hotelem Duo11.08.2022

Pouhých 12 minut z centra se nachází nově zrekonstruovaný hotel Duo. Nabízí 645 pokojů různých kategorií, ale můžete zde i uspořádat nejrůznější setkání v konferenčním centru. Toto centrum disponuje velkým kongresovým sálem a 10 menšími konferenčními místnostmi. Pokud dostanete hlad, můžete se těšit na moderní českou i mezinárodní kuchyni. Krásně se dá relaxovat nejen na pokoji, ale i na rozlehlé zahradě.

 

Nově od srpna 2022 budeme spolupracovat s City Empiria26.05.2022

Naše firma nově bude uklízet nejen kancelářské prostory, ale i společné prostory v mrakodrapu City Empiria. Administrativní budova, byla postavena před 25 lety. Mrakodrap měří 104 metry a je třetí nejvyšší budovou v Praze. Budova City Empiria má 27 podloží, kde se nacházejí vybavené i nevybavené kanceláře, recepce, zasedací místnosti a mnoho dalšího.

 

Rozšírili jsme se o UNYP Arénu25.05.2022

Úklid víceúčelové haly, jako je UNYP Aréna, kde se konají dlouhodobě plánované i mimořádné akce je flexibilně náročné. Ale i tuto výzvu zvládáme velmi dobře. UNYP Aréna nabízí centrální halu, sál na stolní tenis, sál na judo, hřiště na ragby, atletický stadion a hřiště s umělou trávou. Můžete zde provozovat tréninky a soustředění, firemní teambuildingy nebo zápasy, turnaje, různé soutěže a závody. Aréna je samozřejmě technologicky vybavená.

 

Od srpna 2021 nově spolupracujeme s hotelem Marriott19.05.2022

Malebný hotel se nachází kousíček od historického centra Prahy. Hotel nabízí moderní a prostorné pokoje i apartmány. Nově jsou vlastníci zrekonstruované konferenční místnosti s nejmodernějšími technologiemi. V hotelu se nějen dobře najíte v stylové restauraci, ale můžete se odreagovat i v fitness centru. Pro tento útulný hotel zajišťujeme hausekeeping a noční úklid veřejných prostor.

 

Naše portfolio se rozšířilo o akciovou společnost ČEPS12.05.2022

Akciová společnost ČEPS je provozovatel přenosové soustavy. Udržuje 44 rozvoden se 79 transformátory. ČEPS, a.s. zajišťuje přenos elektřiny mezi výrobci a distributory, ale starají se o mnoho dalšího. Staráme se o čistotu v kancelářích, ale i v ostatních společných místnostech.

 

Nově spolupracujeme s Praha Premier Suite21.01.2020

Luxusní apartmány přímo na Masarykově nábřeží nabízejí úžasný výhled na řeku a město. Během chvilky se dostanete například k Národnímu divadlu nebo na Staroměstské náměstí. Apartmány mají prvotřídní vybavení jako satelitní TV s plochou obrazovkou, kuchyň s veškerými spotřebiči i nádobím. V apartmánech se budete cítit velmi příjemně i díky naší firmě, která se zde stará o úklid. V okolí objevíte spoustu restaurací a je zde mnoho možností i k poznávání historie města Prahy.

 
strana: 1 2 3 4 5 »»