,
Vaše starosti
na naši hlavu
Více
Miluji úklid,
když se na něj
dívám
Více
Chci kompletní
služby
Více

Naše služby

Facility management

Facility management je správa služeb, které se vztahují k základním provozním činnostem budovy. Infrastrukturální Facility Management zahrnuje obvykle činnosti jako je úklid, bezpečnost, recepce, administrativa, stravování atd. Obecně platí, že se jedná o koordinaci a harmonizaci různých odborných činností a uživatelé objektu.

Nabízíme komplexní řadu řešení služeb od úklidu přes ostrahu, recepci, administrativu až po specifické služby jako je rekonstrukce, účetnictví provozní údržba budov aj.

Zajistíme integrovaná řešení, aby odpovídaly specifickým potřebám Vašeho podnikání. Integrovaná řešení představují balíček, který kombinuje různé typy služeb do jediného řešení.

Více informací zde:

 

Úklidové služby

Zabýváme se pravidelným i nepravidelným komplexním úklidem administrativních budov, hotelů, obchodních domů, komerčních objektů, bank, škol, průmyslových hal, jednorázových, generálních a speciálních úklidů.

Chceme s Vámi spolupracovat na zajištění čistého prostředí, ve kterém se budou cítit příjemně nejen vaši zaměstnanci, ale i lidé, kteří vás přijdou navštívit do firmy.

Na začátku naší spolupráce vypracujeme společně úklidový harmonogram, který bude vyhovovat potřebám firmy.

Úklidové práce provádíme s využitím nejmodernější úklidové techniky a s pomocí čistících látek, které nejsou škodlivé pro životní prostředí všude tam, kde je to možné. Postupy úklidů a ošetření jednotlivých typů povrchů vycházejí z doporučení výrobců a letitých zkušeností.

Zabýváme se generálním úklidem, který obsahuje souhrn různých úklidů v objektu. Zpravidla se jedná o úklidy, které se provádí po delší době jako např. mytí oken, čištění koberců, mytí osvětlení, kolaudační úklid, strojové čištění podlah, úklid venkovních prostor, úklid půd, sklepů a další úklidové služby.

Více informací zde:

 

Stavba a rekonstrukce

Našim cílem je posílení hrdé reputace stavební firmy na základě stavebních zakázek u kterých klademe velký důraz na kvalitu realizovaných staveb a spokojenost zákazníka z hlediska kvality, nákladů a času.

Zabýváme se převážně aktivitami spojenými s pozemním stavitelstvím. Realizujeme občanské, bytové stavby a rekonstrukce staveb všeho druhu. Provádíme veškeré organizační činnosti spojené s rekonstrukcí stavby včetně projektové a inženýrské činnosti.

Nabízeme Vám zednické, sádrokartonářské, malířské, lakýrnické, klempířské a tesařské práce a poradíme s dotačními programy v oblasti zateplování budov.

Více informací zde: