,
Vaše starosti
na naši hlavu
Více
Miluji úklid,
když se na něj
dívám
Více
Chci kompletní
služby
Více

Úklid hotelů

hotel-henrietta-pokoj1

Na základě postupně získaných zkušeností jsme pečlivě vytvořili tým odborníků pro poskytování služeb v oblasti hotelového outsourcingu. V posledních letech se specializujeme na zajišťování služeb pro hotelové komplexy. Naší snahou je vytvoření samostatné a na problematiku hotelových služeb specializovanou divizi, která bude na základě předběžných analýz a pečlivě připravovaných pracovních procesů poskytovat služby, které padnou přesně na míru jednotlivým hotelovým zařízením.

Individuálním a intenzivním přístupem našich vyškolených pracovníků se snažíme dosáhnout maximální standardizace všech hotelových procesů, které vedou ke klíčovému úspěchu našich poskytovaných služeb.

Jsme si vědomi, že naši zaměstnanci mají přímý vliv na kvalitu poskytovaných služeb v oblasti Housekeepingu, proto od našich zaměstnanců očekáváme:

Naše pravidelná školení probíhají na pracovišti, nebo formálním školením v učebně pod dohledem odborného pracovníka v oblasti etiky a základních jazykových znalostí, zvyšujeme tím již zmíněnou důvěryhodnost a komunikativnost vůči hotelovému hostu, což je v celkovém působení určujícím faktorem pro hodnocení celého hotelu.