,
Vaše starosti
na naši hlavu
Více
Miluji úklid,
když se na něj
dívám
Více
Chci kompletní
služby
Více

Boheme Facility

BohemeFacility - logo

Společnost byla založena v roce 1991 jako podnikatelský subjekt - fyzická osoba se zaměřením výhradně na úklidový servis. Postupem času společnost rozšířila své působení na trhu o další služby - Facility management, Řemeslné a stavební práce. V roce 2005 se změnil status společnosti v právnickou osobu firmy S.S.S. servis s.r.o. V dnešní době nese firma název Boheme Facility a je poskytovatelem komplexních služeb v oblasti Facility services a pomáhá klientům v jejich podnikání a provozování činností.

Společnost se skládá ze tří samostatných a zároveň spolupracujících pracovních skupin - Stavba a rekonstrukce, Facility management a Úklidové služby .

Na základě mnohaletých zkušeností víme, že se musíme stále zdokonalovat, aby měl zákazník dobrý pocit z naší spolupráce. Prvořadým cílem firmy Boheme Facility jsou spokojení zákazníci. Dobré jméno na trhu zajišťuje společnosti individuální a osobitý přístup ke každému klientovi a precizně odvedená práce.

Všichni zaměstnanci společnosti procházejí důkladným prověřením a pečlivým výběrem, při kterém je kladen důraz např. na serióznost, loajalitu, samostatnost, šikovnost a pečlivost. Pro naše zaměstnance zařizujeme školení, rekvalifikace a kurzy za účelem zvyšování kvalifikace zaměstnanců a konkurenceschopnosti firmy.

 

„S osobními údaji nakládáme podle zásad evropského nařízení č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016  - GDPR."

Prohlášení o souborech cookies na webu ZDE