,
Vaše starosti
na naši hlavu
Více
Miluji úklid,
když se na něj
dívám
Více
Chci kompletní
služby
Více

Novinky

Nově od srpna 2022 budeme spolupracovat s City Empiria

Naše firma nově bude uklízet nejen kancelářské prostory, ale i společné prostory v mrakodrapu City Empiria. Administrativní budova, byla postavena před 25 lety. Mrakodrap měří 104 metry a je třetí nejvyšší budovou v Praze. Budova City Empiria má 27 podloží, kde se nacházejí vybavené i nevybavené kanceláře, recepce, zasedací místnosti a mnoho dalšího.

 

Rozšírili jsme se o UNYP Arénu

Úklid víceúčelové haly, jako je UNYP Aréna, kde se konají dlouhodobě plánované i mimořádné akce je flexibilně náročné. Ale i tuto výzvu zvládáme velmi dobře. UNYP Aréna nabízí centrální halu, sál na stolní tenis, sál na judo, hřiště na ragby, atletický stadion a hřiště s umělou trávou. Můžete zde provozovat tréninky a soustředění, firemní teambuildingy nebo zápasy, turnaje, různé soutěže a závody. Aréna je samozřejmě technologicky vybavená.

 

Od srpna 2021 nově spolupracujeme s hotelem Marriott

Malebný hotel se nachází kousíček od historického centra Prahy. Hotel nabízí moderní a prostorné pokoje i apartmány. Nově jsou vlastníci zrekonstruované konferenční místnosti s nejmodernějšími technologiemi. V hotelu se nějen dobře najíte v stylové restauraci, ale můžete se odreagovat i v fitness centru. Pro tento útulný hotel zajišťujeme hausekeeping a noční úklid veřejných prostor.

 

Naše portfolio se rozšířilo o akciovou společnost ČEPS

Akciová společnost ČEPS je provozovatel přenosové soustavy. Udržuje 44 rozvoden se 79 transformátory. ČEPS, a.s. zajišťuje přenos elektřiny mezi výrobci a distributory, ale starají se o mnoho dalšího. Staráme se o čistotu v kancelářích, ale i v ostatních společných místnostech.

 

Nově spolupracujeme s Praha Premier Suite

Luxusní apartmány přímo na Masarykově nábřeží nabízejí úžasný výhled na řeku a město. Během chvilky se dostanete například k Národnímu divadlu nebo na Staroměstské náměstí. Apartmány mají prvotřídní vybavení jako satelitní TV s plochou obrazovkou, kuchyň s veškerými spotřebiči i nádobím. V apartmánech se budete cítit velmi příjemně i díky naší firmě, která se zde stará o úklid. V okolí objevíte spoustu restaurací a je zde mnoho možností i k poznávání historie města Prahy.

 

Od července spolupracujeme s Corinthia hotel Prague

Luxusní hotel Corinthia na Praze 4 nabízí panoramatické výhledy na město. Za několik minut se dostanete do centra Prahy. Zajišťujeme zde prvotřídní hausekeeping. Odpočinout si můžete v pokojích Superior o ploše 23m², u bazénu v 26. patře s krásným výhledem na Prahu nebo v jedné ze čtyř restaurací. Každá z nich nabízí speciality z jiné části světa. Hotel dále nabízí 24 zasedacích sálů s kapacitou až 1500 delegátů. Konferenční centra vybavená nejmodernějším audio, prezentačním a konferenčním vybavením a mnoho dalšího.

 

Nově spolupracujeme s hotelem Hilton Prague

Od května jsme začali spolupracovat s moderním hotelem Hilton, který leží na pravém břehu řeky Vltavy. Hotel nabízí 791 pokojů, kongresový sál pro 1500 osob, elegantní sál Hilton Grand Ballroom pro 650 osob a dále je k dispozici 33 multifunkčních konferenčních salónků a zasedacích místností. Pro příjemnější pobyt hotel ještě nabízí 3 restaurace, 2 bary a střešní bar Cloud 9 Sky Bar s úžasným výhledem na Prahu.

 

Od května jsme začali spolupracovat s hotelem Hilton Prague Old Town

Ve Starém městě pražském najdete krásný hotel Hilton Prague Old Town, který v sobě propojuje art deco styl s moderním designem. Zajišťujeme čisté a příjemné prostředí v pokojích i v celém hotelu. Také se staráme o stewarding a úklid veřejných prostor. V hotelu najdete 300 elegantně zařízených pokojů, restauraci, klubovou místnost Executive Lounge a na patře Executive Floor mohou hosté využít různé výhody privátní registraci a odhlášení, bezplatný bar ve večerních hodinách, nápoje, občerstvení a mnoho dalšího.

 

Nově započatá spolupráce s Hotelem Caruso

Od 1.července jsem zahájili spolupráci s pražským Hotelem Caruso, kterému zajišťujeme Housekeeping, Stewarding a úklid společných prostor hotelu. 4 hvězdičkový boutique Hotel Caruso je elegantní architektonickým skvostem nabízející 47 pokojů v samém srdci pražského Starého Města.

 

Více než 60 koupelen v roce 2017

V loňském roce naše společnost zrekonstruovala v Praze a okolí více než 60 koupelen. Od těch malých panelákových, přes středně velké v činžovních domech až po luxusní v rodinných vilkách. K tomu jsme realizovali řadu dalších zajímavých projektů, včetně komplexní rekonstrukce velkých bytů.

 

Rekonstrukce prodejen Relay

Pro významnou mezinárodní společnost Lagardere, se kterou spolupracujeme již několik let, jsme kompletně rekonstruovali v Praze od letošního srpna do konce září 13 maloobchodních prodejen Relay. Firma Lagardere působí ve více než 30 zemích čtyř kontinentů a patří ke světové špičce ve službách zákazníkům v síti MHD, na nádražích a letištích.

 

Nový hotel v našem portfoliu

Od 1.srpna 2017 uklízíme luxusní hotel Ambassador Zlatá husa na Václavském náměstí v Praze. Secesní hotel má kapacitu 162 pokojů. Dále je v něm velkolepý kongresový sál a další zařízení pro konání kongresů, banketů a jiných společenských akcí až pro 1500 osob.

 

Hotel Clarion ve Vysočanech zajišťuje zázemí pro hokejové týmy.

Hotely Clarion, které jsou oficiálním partnerem Českého svazu ledního hokeje, v rámci šampionátu poskytují ubytování a gastronomické zázemí hokejovému i realizačnímu týmu. Boheme Facility zajišťuje po celou dobu konání mistrovství světa vysoký standard úklidových služeb v hotelu Clarion Congress ve Freyově ulici. Dokonalý pořádek je klíčový pro spokojenost a úspěch ubytovaných hokejových týmů na mistrovství světa.

 

16. 2. jsme zahájili spolupráci s hotelem Pure White Prague

Naše firma získala novou zakázku v pražském hotelu Pure White Prague na Praze 2 v Koubkově ulici. Nově zrekonstruovaný a vkusně zařízený interiér hotelu Pure White nabízí svěží a jedinečný styl, design a kvalitu. Hotel Pure White Prague je situovaný na okraji historického centra Prahy, 200 m od stanice metra I.P. Pavlova a nedaleko Václavského náměstí. Všechny pokoje jsou vybaveny designovým nábytkem, bezplatným vysokorychlostním internet, minibarem a klimatizaci.

 

18.1. jsme zahájili spolupráci s hotelem Red & Blue Design Hotel Prague

Naše firma získala novou zakázku v hotelu Red & Blue Design Hotel Prague na Praze 5 v Holečkově ulici. Red & Blue Design Hotel Prague se nachází na okraji historického centra Prahy, 10 minut chůze od Karlova mostu. Budova z roku 1900 byla kompletně zrekonstruovaná v roce 2009 a nyní poskytuje 52 velkých klimatizovaných pokojů. Red & Blue Prague Hotel nabízí svěží a unikátní styl, design a kvalitu. Všechny pokoje jsou vybaveny kvalitními koberci, moderním nábytkem, luxusní koupelnou, klimatizací a bezdrátovým připojením na internet.

 

Veletrh SVATEBNÍ DNY v hotelu Clarion Congress Hotel Prague

V našem partnerském hotelu Clarion Congress Hotel Prague proběhne již pátý ročník svatebního veletrhu SVATEBNÍ DNY, ve dnech 16. - 17 ledna 2015. V kongresových prostorách hotelu se představí více než 130 vystavovatelů - svatební salony, pánská móda, zlatnictví, doplňky, cukráři, floristé, místa pro svatební obřady, hotely, restaurace, fotografové, svatební oznámení a mnohé jiné ze světa svatební inspirace. Většina vystavovatelů si již tradičně pro návštěvníky připravila veletržní slevy, akce, ochutnávky a také módní přehlídky. Více…

 

Rekonstrukce a stavební úpravy v bytovém komplexu Sedmikráska v Praze

V srpnu 2014 proběhla kolaudace bytového komplexu Sedmikráska v Praze - Vysočany a nyní zde probíhají stavební úpravy, drobné rekonstrukce a úpravy interiérů podle přání některých majitelů bytů. Nyní provádíme v bytovém komplexu Sedmikráska sloučení dvou bytových jednotek 3+1 a garsonky. Konečná podoba bytu bude mít nejvyšší standard bydlení a dispozičně bude vyhovovat potřebám rodiny. Charakteristickým rysem nového bytu, který vznikl propojením 3+1 a garsonky je neuvěřitelná prostornost a velké luxusní bydlení. Součástí rekonstrukce…

 

Dne 12. prosince proběhla v pražském Kongresovém centru premiéra muzikálu Mamma Mia.

Jedná se o jeden z nejúspěšnějších světových muzikálů, založený na písních skupiny ABBA, divákům se představil v české premiéře v režii Antonína Procházky. Na premiéru světového muzikálu Mamma Mia se sešel velký počet lidí, k VIP hostům muzikálu vévodil ministr Babiš. Jednou z našich hlavních činností bylo kompletní organizační zajištění úklidového servisu během konané akce v pražském Kongresovém centru a v hotelu Holiday Inn. Jsme schopni pro Vás zajistit kompletní servis v oblasti úklidových prací od pravidelného zajištění úklidu,…

 

V letošním roce proběhla již 27. revitalizace prodejen společnosti HDS Retail Czech Republic, a.s.

Na prodejně Relay Florenc I. byla provedena kompletní výměna lamina a podia, které je vyrobeno z desky s vysokou odolností proti otěru a poškrábaní. Provedli jsme údržbu a opravu elektroinstalace, např. kabelové rozvody, výměna vypínačů, zásuvek, světelných zdrojů atd. Dále jsme vyměnili stropní desky ecomin planet a veškeré poničené náhradní díly, jako např. náhrada poškozených dílů v regálech, výměna osvětlených částí za nové a další. Po dokončení menších stavebních prací byla prodejna vyčištěna a připravena pro běžný pracovní den.

 

Dokončena rekonstrukce a modernizace hostince U Švarců ve Zduchovicích

Hospoda U Švarců byla postavena koncem 19. století rodinou Švarců, která ve Zduchovicích stále žije. Budova hostince je součástí selského dvora, na kterém jsou ještě další hospodářská stavení. V průběhu času zde byly prováděny drobné úpravy a opravy, ale přesto budova byla z dnešního pohledu již v nevyhovujícím stavu. Základní charakter budovy však zůstal zachován, a s tím jsme také k rekonstrukci objektu přikročili. Snahou bylo zachovat dobový charakter, a dát celému souboru staveb soudobou technologickou a stavební úroveň. Základem…

 

Byla dokončena revitalizace prodejny Relay Plzeň I. na hlavním nádraží v Plzni

20.8. 2014 byla dokončena revitalizace prodejny Relay Plzeň I. na hlavním nádraží v Plzni. Společnost Relay patří do obchodních konceptů společnosti HDS Retail Czech Republic, a.s., která je součásti francouzské skupiny firem LAGARDÉRE. Prodejna nabízí tabákové produkty a tisk, dále zde naleznete občerstvení a spoustu dalších produktů a služeb. Plzeňská prodejna se řadí mezi prodejny, které v letošním roce dostaly nový a modernější kabát. Naše společnost Boheme Facility s.r.o. provádí desítky revitalizaci prodejen Relay ročně a po…

 

1. 8. 2014 jsme zahájili spolupráci s moderním pražským hotelem

Holiday Inn Prague Congress Centre, nacházející se u bran Vyšehradu, nabízí ubytování v 251 pohodlných a moderně vybavených pokojích. Poloha hotelu v sousedství s Kongresovým centrem Praha umožňuje využít kvalitně vybaveného evropského centra nabízejícího prostory s výhledem na panorama Prahy. Moderní čtyřhvězdičkový hotel Holiday Inn Prague Congress Centre se nachází v klidné lokalitě národní kulturní památky historického Vyšehradu a je snadno dostupný z obchodního centra hlavního města Prahy. Moderní hotel v Praze 4 - Holiday Inn…