,
Vaše starosti
na naši hlavu
Více
Miluji úklid,
když se na něj
dívám
Více
Chci kompletní
služby
Více

Úklidové služby

Aréna nabízí centrální halu, sál na stolní tenis, sál na judo, hřiště na ragby, atletický stadion a hřiště s umělou trávou. Můžete zde provozovat mnoho aktivit.

Může jít o obrázek text, kde se píše UNYP ARENA SPARTA PRAHA

 

Malebný hotel Marriott se nachází kousíček od historického centra Prahy. Hotel nabízí moderní a prostorný pokoje i apartmány a také konferenční místností.

Prague Marriott Hotel - Home | Facebook

 

Akciová společnost ČEPS je provozovatel přenosové soustavy. Udržuje 44 rozvoden se 79 transformátory. ČEPS, a.s. zajišťuje přenos elektřiny mezi výrobci a distributory, ale starají se o mnoho dalšího.

ČEPS, a.s. - profil společnosti a činnosti

 

Luxusní Corinthia hotel Prague nabízí panoramatické výhledy na Prahu. Relaxovat můžete nejen v prostorných pokojích Superior, ale také u bazénu v 26. patře, ze kterého spatříte celé město jako na dlani.

Případová studie - implementace SunSystems v Corinthia | LLP Group

 

Moderní hotel Hilton Prague leží na pravém břehu řeky Vltavy a nabízí mnoho možností k odpočinku i aktivitám. Hotel nabízí 791 pokojů, restaurace a střešní bar s úžasným výhledem na Prahu.

Výsledek obrázku pro značka hotelu hilton

 

V centru města Prahy naleznete hotel Hilton Prague Old Town. Krása Prahy se odraží v jeho designu s prvky art deco. Hotel je umístěn uprostřed nejžádanějších místních pamětihodností.

Hilton Prague Old Town - Home | Facebook

 

Clarion Congress Hotel Prague zahájil provoz v březnu roku 2008. V současnosti představuje jeden z největších a nejmodernějších kongresových hotelů v ČR.

Reference/logo clarion  

 

Moderní hotel na Praze 4 - Holiday Inn Prague Congress Centre v novém svěžím designu je oázou pohodlí v poklidné oblasti u bran starobylého Vyšehradu.

Reference/Holiday Inn

 

Hotel Aron Praha nabízí ubytování na Praze 3, který se nachází v klidném prostředí městské části Žižkov. Rodinná atmosféra, moderně zařízené pokoje, ubytování v celkem 49 dvolůžkových a jednolůžkových pokojích, část pokojů je připravena pro ubytování 3 osob.

 Reference/Aron hotel Prague

 

Hotel Henrietta se nachází v klidné rezidenční části na Praze 8, 200 metrů od stanice metra Kobylisy. Ubytování je nabízeno v celkem 32 pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením, telefonem, televizí s příjmem satelitních programů a WIFI připojení ve všech pokojích zdarma.

Reference/Henrietta hotel Prague

 

Red & Blue Design Hotel Prague se nachází na okraji historického centra Prahy, 10 minut chůze od Karlova mostu. Budova z roku 1900 byla kompletně zrekonstruována v roce 2009 a nyní poskytuje 52 velkých klimatizovaných pokojů.

 

 

Hotel Pure White Prague je situovaný na okraji historického centra Prahy, 200 m od stanice metra I.P. Pavlova a nedaleko Václavského náměstí. Nově zrekonstruovaný a vkusně zařízený interiér hotelu Pure White nabízí svěží a jedinečný styl, design a kvalitu.

 

Oriflame je mezinárodní kosmetickou firmou přímého prodeje zastoupenou ve více než 60 zemích světa.

Reference/Oriflame - Logo

 

SONING Praha poskytuje komplexní služby v oblasti akustiky a snižování hluku.

Reference/soning-logo-v

 

Společnost Pramacom Prague naplňuje všechny nezbytné kvalifikační předpoklady pro projekci, výstavbu, instalaci a zprovoznění telko technologií, servisních prací a údržby radiokomunikačních systémů.

 

Reference/0pramacom-optics

Česká společnost, která se orientuje výhradně na zajištění dodávky a montáže protislunečních systémů a dekorací s působností po celé ČR.

Reference/Star Lux - logo

 

Výzkumný ústav rostlinné výroby v.v.i. je jedinou nezávislou státní institucí provádějící výzkumné a expertní činnosti zaměřené na problémy pěstování zemědělských plodin.

Reference/Crop research institut

 

V současné době je vlastníkem většiny železničních tratí České republiky stát, zastoupený státní organizací Správa železniční dopravní cesty. České dráhy, akciová společnost jsou největším národním dopravcem.

Reference/Správa železniční dopravní cesty

 

Family Frost je značka původem německé nadnárodní společnosti, která provozuje specializovanou síť pojízdných prodejen, charakteristických dodávkových atomobilů žluté barvy.

Reference/Family Frost

 

Poskytuje nezávislé rady pro nakládání s rodinnými rozpočty a osobními financemi.

Reference/DK Partners

 

Území Prahy 6 se rozkládá v severozápadní části Prahy. Pro svůj velký podíl zelených ploch a vilové rodinné zástavby je tato čtvrť vyhledávanou a žádanou městskou částí nejen mezi pražskými obyvateli, ale i návštěvníky hl.m. Prahy.

 Reference/praha 6

 

Praha 12 je městská část na jihu hlavního města Prahy, rozkládající se na pravém břehu Vltavy. Tvoří ji celá katastrální území Cholupice, Kamýk, Komořany, Modřany a Točná.

 Reference/Praha 12