,
Vaše starosti
na naši hlavu
Více
Miluji úklid,
když se na něj
dívám
Více
Chci kompletní
služby
Více

Stavba a rekonstrukce

PTÁČEK - velkoobchod, a.s. je největším odborným velkoobchodem v oblasti topení - plyn - voda - inženýrské sítě - sanita.

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ je s rozsáhlou prodejní sítí více než 50 prodejen nejsilnějším prodejcem kompletního koupelnového vybavení na CZ i SK trhu a zároveň největším tuzemským odběratelem rozhodujících domácích i mnoha zahraničních výrobců koupelnového vybavení.

 

Lagardere Travel Retail, a.s. je společnost, která provozuje mezinárodní obchodní koncepty s těžištěm aktivit v dopravních zónách.

 

Relaxační a sportovní centrum v Rudné u Prahy s nabídkou různých sportovních a relaxačních možností.

 

Resort Zduchovice zahrnuje jezdecké centrum, Pension Jezerná, zámek Zduchovice, 400 hektarů pozemků s vlastním rybníkem a lesem.

Reference/resort zduchovice2

 

Území Prahy 6 se rozkládá v severozápadní části Prahy. Pro svůj velký podíl zelených ploch a vilové rodinné zástavby je tato čtvrť vyhledávanou a žádanou městskou částí nejen mezi pražskými obyvateli, ale i návštěvníky hl.m. Prahy.

 Reference/praha 6

 

Praha 12 je městská část na jihu hlavního města Prahy, rozkládající se na pravém břehu Vltavy. Tvoří ji celá katastrální území Cholupice, Kamýk, Komořany, Modřany a Točná.

Reference/Praha 12