,
Vaše starosti
na naši hlavu
Více
Miluji úklid,
když se na něj
dívám
Více
Chci kompletní
služby
Více

Realizace interiéru rodinného domu ve spolupráci s architektonickým studiem Michelle Bivotti

Kuchyň propojena s obývacím prostorem2

V roce 2014 jsme ve spolupráci s architektonickým studiem Michelle Bivotti realizovali komplexní zpracování interiéru rodinného domu v Jaroměři. Kompletní návrh interiéru byl navržen na základě individuálních požadavků klienta na bydlení s fotorealistickou vizualizací interiéru, se zajištěním řemeslných prací až po dokončovací práce a předání hotového díla.

Jednalo se o obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, ložnici, dva dětské pokoje, schodiště a šatní prostor. V přízemí se nyní nachází otevřený obývací prostor propojený s kuchyní a terasou pro letní posezení a v horním poschodí proběhla rekonstrukce dvou dětských pokojů a ložnice s šatním prostorem.

Obývací pokoj s jídelnou je opticky a funkčně spojen s kuchyní a tvoří hlavní obytný prostor. V obývacím pokoji je umístěný designový krb, který je dominantou obytného prostoru a umožňuje přímé vytápění chodby a přilehlých pokojů. Díky vhodně zvolené barevné kombinaci hnědé a bíle, nábytku, podlahovému povrchu a kamennému obkladu vznikl moderní interiér, který je výborně uspořádaný a stylově harmonický.

Moderní osvětlení interiéru je zajištěno sádrokartonovými podhledy s bodovým a skrytým osvětlením, které dotváří interiér domu různými světelnými atmosférami.

Rekonstrukce vnitřních prostor bytu zahrnovala:

Místo stavby: Jaroměř

Termín realizace: 08-09/2014