,
Vaše starosti
na naši hlavu
Více
Miluji úklid,
když se na něj
dívám
Více
Chci kompletní
služby
Více

Půdorysné rozšíření domu o verandu a terasu

Přístavba - usazení plastových oken a dveří.JPG

Veranda

Stavbu jsme půdorysně rozšířili o přístavbu, která je nyní vzájemně a provozně propojena s dosavadní stavbou. Snahou bylo postavit přístavbu, která bude sloužit jako hlavní vstup do domu.

Byla vytvořena základní betonová deska pro přístavbu, jako stavební materiál jsme použili zdící systém Itong. Venkovní omítka provedena s tepelně izolační přísadou Ytong.

Bylo provedeno oplechování a následně jsme umístili na přístavbu pozinkovaný okapový systém, který zaručuje vysokou odolnost okapů proti povětrnostním vlivům a ochranu proti korozi. Vodorovné okapy jsme do sebe zasunuli, svodové a žlabové části jsme propojili koleny a systémy jsme upevnili do žlabových háků, nebo objímek. Vnější odpadní potrubí jsme také opatřili lapačem střešních splavenin.

Na verandu byly použity plastová okna a dveře, které dokonale tepelně a hlukově izolují a zároveň jsou snadné na údržbu. Elektroinstalace je uložena ve stěnách v elektroinstalačních trubkách. Rozvod tepla do verandy je veden měděnými trubkami do radiátorů.

Připravili jsme celistvý a rovinný podklad pro pokládku dlažby s použitím ukončovacích lišt, které zakryjí přechod mezi dlažbou a stěnou.

 

Terasa

Pro terasu jsme připravili podklad pro položení separační textilie, která odděluje hydroizolační povlak od původních podkladních vrstev, potom následovalo položení hydroizolační fólii Fatrafol s protiskluzovým povrchem a odolný povětrnostním vlivům.

Celé zábradlí bylo vyrobeno z nerez oceli, vodorovná výplň je vedena rovnoběžně s madlem a bočním kotvením.

Výsledkem práce je vstupní místnost a terasa ve vynikající kvalitě, které přispívají k celistvému a trvalému zlepšení užitných vlastností objektu s dlouhodobou garancí.

Místo stavby: Praha Řepy

Datum realizace: rok 2008